Calendar October 4, 2023 09:17

Blogger Blogger

Реальний кредит в Україні: Як отримати фінансову допомогу від приватної особи

Україна - країна, де інновації та новаторство розвиваються на шалену швидкість. Це стосується не тільки технологій, але і фінансового сектору. На фоні традиційних банківських установ в Україні, з'явилася цікава альтернатива - отримання кредиту від приватної особи. Цей варіант, нерідко називають "реальним кредитом", і він здобуває популярність серед тих, хто шукає гнучкі умови та можливість отримати фінансову підтримку швидше та простіше.

Чому люди вибирають реальний кредит?

Реальний кредит від приватних осіб набуває популярності з кількох важливих причин:

 1. Швидкість та легкість отримання: У банків може знадобитися чимало часу на розгляд заявки та надання кредиту. Приватні особи зазвичай реагують набагато оперативніше та можуть надати кошти швидше.

 2. Гнучкі умови: У випадку реального кредиту можливість обговорити умови безпосередньо з кредитором. Це дозволяє досягти більшого розуміння та домовитися про сприятливіші умови погашення.

 3. Можливість отримати кредит без документальних обмежень: У банках можуть вимагати велику кількість документів із засобами підтвердження фінансової стабільності. Приватні особи можуть бути менш вимогливими щодо документації.

 4. Можливість отримати кредит навіть зі злим кредитним історією: Банки можуть відмовити у кредитуванні через негативний кредитний рейтинг. Приватні особи можуть бути більш толерантними до таких ситуацій.

Як отримати реальний кредит в Україні?

Отримання реального кредиту від приватної особи в Україні може бути легким процесом, якщо дотримуватися деяких важливих кроків:

 1. Знайдіть потенційних кредиторів: Пошукайте людей, які готові надати фінансову допомогу. Це можуть бути друзі, родичі, колеги або навіть незнайомі особи, які пропонують свої послуги в мережі.

 2. Укладіть договір: Навіть у відносинах з приватними кредиторами важливо укласти письмовий договір, який визначатиме умови позики, розмір відсотків, терміни погашення та інші важливі умови.

 3. Будьте відповідальними: Пам'ятайте, що навіть у відносинах з приватними кредиторами, важливо відповідально ставитися до виконання умов договору та своєї фінансової зобов'язаності.

 4. Ретельно обміркуйте можливі наслідки: Перед тим, як брати кредит від приватної особи, подумайте про можливі наслідки у разі невиконання умов договору. Це може вплинути на ваші відносини з кредитором та вашу фінансову стабільність.

 5. Поважайте конфіденційність: Зберігайте конфіденційність усієї інформації, пов'язаної з кредитом, і дотримуйтесь усіх умов договору.

Реальний кредит в Україні - це важливий інструмент для отримання фінансової підтримки, особливо у ситуаціях, коли традиційні банки не є доступними або неприйнятними. Однак, перш ніж обрати цей шлях, важливо ретельно розглянути всі можливі наслідки та бути відповідальними у відносинах з кредитором.

link

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar September 3, 2023 15:24

Blogger Blogger

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повідомлення Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації

Код оператора мобільного зв'язку Lifecell – 073


На порталі МФО України com.ua ми розкриваємо завісу і розповідаємо вам, який з українських операторів мобільного зв'язку приховується під номером 073. Так що, якщо ваш телефон сповістив вас про дзвінок від невідомого номера, і ви цікавитесь, хто саме вас обирає за номером 073, ми розкриємо цю таємницю. Це номер, на який припадає мобільний оператор Lifecell, або ж Лайфсел, як його часто називають.


Отже, код 073 прив'язаний до мережі Lifecell, одного з провідних мобільних операторів України. Зараз, коли вам дзвонять із номера, який починається на 073, ви вже знаєте, що це служба зв'язку Lifecell.


Дзвінки від невідомих номерів завжди викликають цікавість і питання про те, хто ж це дзвонить та який оператор стоїть за цим номером. Ми створили корисний довідник, де ви можете знайти всі коди провідних операторів мобільного та стільникового зв'язку в Україні. Тепер, коли вам дзвонять з номера 073, ви точно знаєте, що це дзвінок від оператора Lifecell (Лайфсел).


Наша команда  старанно зібрала всі коди операторів мобільного зв'язку України для вашої зручності. Наш довідник також містить телефонні коди українських міст і надає інформацію про правила дзвінків з мобільних телефонів Lifecell на стаціонарні телефони різних міст. Ми постійно оновлюємо інформацію, щоб ви завжди могли бути в курсі змін та отримувати актуальні дані на нашому веб-сайті. 


В Україні загалом існує 99 мережевих кодів, і ця кількість розподіляється між різними операторами зв'язку. Зокрема, мобільні оператори є найактивнішими користувачами номерних ресурсів та займають значну частину з них. На сьогодні декілька провідних операторів використовують національні коди мобільного зв'язку для своїх послуг.


Наприклад, Київстар оперує п'ятьма національними кодами мобільного зв'язку, які включають 067, 068, 096, 097 і 098. МТС також використовує чотири національні коди, а саме 050, 066, 095 і 099. "Астеліт" (відомий як life:)) володіє двома кодами, 063 і 093. Інші оператори, такі як «Телесистеми України» (PEOPLEnet) (код 092), «Інтертелеком» (код 094) і «Трімоб» (код 091), також мають свої національні коди.


Важливо відзначити, що частина доступних кодів використовується для спеціальних коротких нумерацій, зокрема, для потреб аварійних і довідкових служб. Також є 27 кодів, які призначені для місцевих мереж та відповідають кількості регіонів в Україні.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar November 9, 2022 16:48

Blogger Blogger

Де взяти кредит, якщо банки відмовляють

Далеко не всі клієнти одержують схвалення своїх кредитних заявок. З яких причин найчастіше банки відмовляють потенційним позичальникам?

Основні причини відмови

Однією з вагомих причин є недостатній розмір заробітної плати заявника. За законом щомісячний платіж за кредитом має перевищувати половини доходу позичальника.

Такою ж серйозною причиною вважається погана кредитна історія у людини, яка звернулася за кредитом.

У великих банках майже завжди потрібне забезпечення кредиту як застави. Відсутність чи недостатність його – ще один мотив для відмови клієнту.

Закредитованість заявника – наявність одного чи кількох чинних кредитів – може спричинити відмову у видачі чергової позики. 

Кредитна історія


Що знижує ризик відмови:

 • може враховуватися як офіційна зарплата, а й «сірий» дохід, тому краще показати всю суму;
 • можливість схвалення вище, якщо в позичальника немає великої кількості прострочок;
 • без відмовно схвалюються великі кредити з участю поручителя, отриманні зарплати чи наявності вкладу банку, де оформляється кредит;
 • коли позичальник хоче отримати суму готівкою, банки іноді не відмовляють у кредиті і без підтвердження доходу

Найкращі умови кредитів

🔵 Відсоток за мікрозаймомвід 0,01% до 50,0%
🔵 Сума кредитувід 100 до 200 000 грн.
🔵 Вік позичальникавід 18 до 65 років
🔵 Стандартний термінвід 1 дня до 1 року

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar October 26, 2022 10:38

Blogger Blogger

Маловідомі кредити онлайн - в МФО без відмов 24/7

На сторінці представлені мікрофінансові організації України, які видають онлайн позики на всій території країни. По кожній пропозиції вказана максимально можлива сума першого кредиту, денна відсоткова ставка, термін і мінімальний вік позичальника. Проаналізуйте список, виберіть найбільш підходящі варіанти і натисніть на кнопку "Оформити". Після цього ви потрапите на сайт організації та продовжите оформлення позики.

Перелік маловідомих МФО 24/7 в Україні, все маловідомі мікропозики, маловідомі мікрофінансові організації України в 2022/2021р.

На ряду з популярними і розкрученими мікрофінансовими компаніями, існують маловідомі МФО України, які також активно намагаються зайняти гідне місце на кредитному ринку.

Маловідомі МФО та кредити онлайн (мікрофінансові і мікрокредитні компанії) надають доступні мікрозайми, не висуваючи до позичальника занадто підвищених вимог. Простий і швидкий порядок видачі кредитних коштів робить послугу зручною і доступною для Позичальника.

Найчастіше маловідомі онлайн кредити в Україні можуть бутидуже привабливими для клієнтів, так як дуже часто можна зустріти мікрозайм під 0 відсотків. Таким чином позичальник не переплачує зайві відсотки, а повертає ту суму, яку позичив.

Всі маловідомі мікропозики України список, яких можна знайти на сторінці сайту, доступні для кожного бажаючого. Після ознайомлення умов і вибору маловідомого МФО, все, що необхідно - це виконати не складні дії на сайті компанії, заповнити онлайн заявку і отримати гроші на карту.

Як правильно і швидко вибрати кредитора

У питанні вибору мікрофінансової компанії головне відмовитися від ідеї звертатися «до першої-ліпшої». Клієнту в обов’язковому порядку необхідно звернути увагу на кілька моментів:

 • Відповідаєте ви заявленим вимогам до позичальників. Людина може не підійти за віком, місцем проживання, громадянством. Щоб не заповнювати анкети даремно, слід уважно вивчити список таких вимог на офіційному сайті. Наприклад, якщо у вас зіпсована кредитна історія, шукайте в каталозі МФО ті, які не займаються перевіркою клієнтів через БКІ або Bank ID, лояльні до рейтингу фізичної особи або пропонують послуги виправлення КІ.
 • Чи влаштовує вас процентна ставка. Вона може істотно відрізнятися, а це відіб’ється в результаті на вартості онлайн-кредиту. Навряд чи хтось бажає переплачувати. До речі, часто нові МФО надають клієнтам знижку — 0% на першу позику. Гріх не скористатися можливістю отримати умовно безкоштовну онлайн-позику.
 • Чи присутня організація в базі МФО. Незалежні портали часто формують списки і рейтинги компаній-кредиторів. Неблагополучні організації, шахрайські (включаючи фішингові) сайти в подібний список ніколи не включать.
 • Пам’ятайте, що заповнюючи анкету, ви передаєте персональну інформацію (а нерідко і фото паспорта). Щоб нею не скористалися шахраї, детально вивчайте дані про компанію, обрану для співпраці.

Легальність ринку мікрокредитування
На даний момент в українському законодавстві повністю відсутнє поняття небанківського онлайн-або оффлайн-кредитування. У законах немає поняття «мікрокредит», однак самі послуги МФО аж ніяк не можна назвати незаконними. Величезна кількість компаній спеціалізуються саме на мікропозиках. Діяльність юридичних осіб цього профілю регулюється одним із значущих правових актів, який стосується «електронної комерції».

Слід розуміти, що робота МФО також регулюється Нацбанком. Відповідальні керівники онлайн-сервісів спеціально проходили процедуру атестації, щоб ліцензувати власну діяльність. Інформацію про наявність ліцензії у невідомих МФО завжди можна перевірити у відкритих реєстрах.

Способи отримання кредиту


Більшість організацій «не заморочуються» питанням, як передати гроші клієнту, використовуючи для цих цілей персональні клієнтські банківські картки. Ще при заповненні онлайн-заявки користувачеві пропонують вказати номер власної картки будь-якого банку (оформлені на інших людей, використовувати для цих цілей заборонено). Після цього потрібно пройти процедуру її верифікації — перевірки. Під час цієї процедури компанія переконується, що:

 • Термін дії картки не вийде раніше, ніж закінчиться кредитний договір.
 • Картка справді належить користувачеві.
 • У момент подачі заявки вона знаходиться в руках її власника.

Чи можна продовжити позику


Більшість мікрофінансових організацій надають можливість продовження кредиту. Для того, щоб це зробити, необхідно:

 1. Зайти в особистий кабінет на офіційному сайті МФО.
 2. Відкрити сторінку з поточним кредитом.
 3. Вибрати функцію «Продовжити позику» або «Пролонгація».
 4. Вказати, на який термін потрібно таке продовження (або вибрати термін із запропонованих сервісом).
 5. Оплатити відсотки, нараховані за користування кредитом на поточний момент.

Терміни в особистому кабінеті зміняться автоматично. За використання пролонгації компанія не нараховує штрафних санкцій. Головне, зробити це до моменту, коли дія кредитного договору закінчиться.

Немає можливості виплачувати позику. Як уникнути проблем?

Багато хто вважає, що при виникненні складних обставин єдиним рішенням є припинення платежів. Цей варіант, як ми вже говорили, призводить до нарахування штрафів і передачі боргу колекторам. При цьому у позичальників є можливість не виплачувати мікрокредит протягом певного часу і не потрапити в число злісних неплатників. Як це можливо? МФО надають клієнтам таку послугу, як пролонгація.

Пролонгація передбачає збільшення терміну виплати без негативних наслідків. Це рішення дозволяє уникнути призначення штрафів. Для пролонгації необхідно звернутися в МФО з відповідним проханням і вказати причину, по якій ви не можете вчасно вносити платежі. Причина повинна бути поважною (хвороба, звільнення і т.д.), але, як показує практика, в більшості випадків компанії йдуть назустріч клієнтам. Потрібно враховувати, що пролонгація – послуга платна, проте відстрочка платежу є більш вигідним рішенням в порівнянні з заходами відповідальності, що застосовуються до боржників.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar October 19, 2022 12:21

Blogger Blogger

Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово

Положение усугубляется, когда банки не готовы идти навстречу заемщику, особенно если его фамилия светится в черном списке Ки. Альтернативу можно искать у МФО (микрофинансовых организаций). Большинство из них выдают кредит без проверки кредитной истории и даже без отказов. Кто даст моментальный заем и какие требования к заемщику-разбираем подробно.

Где взять онлайн кредит с плохой кредитной историей?

Любая просрочка платежа или непогашенный долг фиксируется в бюро кредитных историй. Поэтому взять кредит онлайн на карту без проверки кредитной истории и еще с небольшим процентом довольно проблематично. Такие клиенты становятся неблагоприятными для финансово-кредитных организаций. Но выход все равно есть.

При заполнении заявки на кредит в банке нужно обязательно поставить «галочку» напротив графы «согласен на подачу запроса в УКИ». Поэтому сразу же после получения анкеты кредитные организации отправляют запрос в эту организацию.

Микрофинансовые организации поступают точно так же. Они тоже собирают информацию о кредитном прошлом клиента. Но в отличие от банков они гораздо лояльнее относятся к просрочкам. Потому кредиты онлайн на карту с плохой кредитной историей в 2021 году можно получить в МФО Украины. Они без проблем выдают деньги клиентам с задолженностями в прошлом и параллельными кредитами в текущее время. Такие МФО нередко оформляют кредит онлайн без фотографий. 

Требования к заемщику

 • Возраст от 18 лет;
 • наличие паспорта;
 • гражданство Украины и прописка или регистрация;
 • мобильный телефон для связи.

Условия кредитования

Разнообразие кредитных организаций позволяет выбрать тот вариант, требования и условия которого подходят конкретному человеку. МФО предлагают займ на сумму, размер которой не может быть меньше 50 грн, но не превышает 25000 грн. Одобрение средств зависит от многих характеристик, посреди которых огромное значение имеет выбранный срок возврата. Его пределы колеблются от 1 недели до 1 года, при этом отдельные организации сами устанавливают оптимальный срок исходя из размера кредита.

Процентная ставка по кредиту указывается на каждый день пользования деньгами, ее величина зависит от выбранного займодателя. На процентную ставку также влияют некоторые факторы:

 1. срок договора;
 2. запрашиваемая сумма;
 3. репутация клиента у конкретного займодателя и бюро кредитных историй;
 4. наличие поручителей.
МФО более лояльны к заемщику, который раньше имел плохую репутацию или были проблемы с выплатами. Но и здесь есть свои сложности, потому что услуги выдачи кредита "совершенно всем" часто предоставляют неблагонадежные компании. Это означает, что у вас есть риск внезапно столкнуться с ростом процентов, требованиями сразу же выплатить всю сумму, скрытыми платежами, страховыми взносами и прочими расходами.

Характеристика микрокредитов

Микрокредиты обладают рядом особенностей, отличающих их от других видов финансирования. Среди них необходимо выделить:

 • Небольшие суммы: они предназначены для решения небольших непредсказуемых событий или для людей, не имеющих возможности получить кредит. Его сумма, как правило, не слишком высока, чтобы минимизировать дефолты.
 • Они обычно не взимают комиссий: большинство из этих кредитов обычно не представляют комиссии за открытие, обслуживание или аннулирование.
 • Высокие проценты: как и при большинстве срочных финансирований, проценты, которые заемщик должен будет уплатить за кредит, выше, чем в другом более традиционном типе ссуды.
 • Краткий срок погашения : обычно этот тип кредита обычно нужно погасить в течение нескольких месяцев, но обнаруживаются организации, которые позволяют продлить его на несколько лет.
 • Документация: документация, которую запрашивают организации, как правило, не слишком велика. Обычно достаточно основных данных: паспорт, ID, доход, номер счета...
 • Обычно их спрашивают онлайн: чтобы ускорить процесс, большинство организаций обычно облегчают онлайн-заявку очень простым способом.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar September 26, 2022 06:27

Blogger Blogger

Чи можна виїхати за кордон, якщо є в реєстрі боржників?

 Наші громадяни як завжди вірять в казки кредиторів, оскільки багато Українців виїжджає закордон на заробітки, кредитори і тут знайшли чим лякати. Отже відповідь на запитання чи можна виїхати за кордон якщо є не погашені кредити?

Не залежно від того чи Ви є в реєстрі боржників, чи Вас там немає, заборону на виїзд за кордон може встановити лише суд! Тобто якщо немає відповідного рішення/ухвали суду на заборону виїзду за кордон, тоді балачки кредиторів це лише пусті слова, важіль морального впливу.

Відповідно до ст. 33 Конституції України. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Згідно ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

Стаття 6. Підстави для тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України. Право громадянина України на виїзд з України може бути тимчасово обмежено у випадках, коли:


5) він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням або рішенням інших органів (посадових осіб), що підлягає примусовому виконанню в порядку, встановленому законом, - до виконання зобов’язань або сплати заборгованості зі сплати аліментів;

На підставі п.19 ч.3 ст.18 Закону України "Про виконавче провадження".

У разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи чи керівника боржника - юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів.


Виконавець повинен надіслати таку постанову всім сторонам, тобто як кредитору/стягувачу, так і боржнику не пізніше наступного робочого дня з дня її винесення. Така постанова може бути оскаржена протягом 10 робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.


Як перевірити чи є заборона виїзду за кордон?

У відповідності з вище написаним, якщо є заборона виїзду за кордон, Ви повинні бути про це повідомлені виконавцем.


 • Має бути винесена відповідна постанова виконавцем.
 • Має бути відповідна ухвала суду.

Ознайомитись з виконавчим провадженням можна шляхом надсилання виконавцю заяви про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, або переглянути всі матеріали виконавчого провадження в додатку дія.

Також Ви можете подати письмовий запит до Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України.

Із практики, можна виїхати за кордон якщо Ви є в реєстрі боржників. Як правило така заборона встановлюється за не сплату аліментів. З особистої практики, тобто звернень тисяч людей, ні разу не було встановлено заборони на виїзд за кордон через не сплату кредитів як в банку, так і в мікрофінансовій організації.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar September 2, 2022 09:52

Blogger Blogger

Жизнь в долг — о кредитах в Украине

За даними НБУ - сумарний борговий портфель в 2018 виріс майже на третину - а це більш ніж 130 млрд. Грівен.Так відбувається через істотного приросту обсягів споживчого та мікрокредитування.
На думку експертів - ринок споживчого кредитування в Україні сьогодні активно освоюють небанківські організації - т.зв. МФО або мікрофінансові організації. І, швидше за все, саме послуги цих самих МФО стануть пріоритетними на ринку споживчих кредитів в Україні.
Згідно з даними аналітиків - кожен третій житель України бере кошти в кредит і в більшості випадків українці в борг набувають побутову техніку і електроніку.
З кожним місяцем в Україні збільшується кількість  нових мікрофінансових організацій , що видають невеликі короткострокові позики. І це не дивно, адже МФО має ряд переваг, порівняно з класичним банківським кредитуванням:
 • швидке прийняття рішення
 • мінімальний пакет документів
 • відсутність перевірки кредитної історії
 • оформлення позики не виходячи з дому - онлайн
 • можливість взяти позику навіть з  відкритими простроченням
Крім того - у багатьох МФО можна взяти перший позику під символічні 0,1%, що теж може допомогти вирішити поточні фінансові труднощі.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar September 2, 2022 09:51

Blogger Blogger

Довгострокові кредити з поганою кредитною історією

Так чи інакше, майже кожен стикався з непередбаченими життєвими ситуаціями, що вимагають великих витрат. Традиційно, одним із найкращих способів виплутатися із скрутного фінансового стану є кредит.

Але найчастіше для того, щоб отримати кредит у банку, потрібно не тільки запастися терпінням і вистояти у довгих чергах, а й зібрати безліч різних довідок та документів, що виливається у досить трудомісткий процес. До того ж, позичальник явно повинен володіти сталевими нервами.

Але найголовніше, потрібно мати ідеальну репутацію в очах банку, що видає кредит. Для того щоб мінімізувати можливі економічні ризики, кожного позичальника ретельно перевіряють на платоспроможність перед тим, як надати йому позику. Для цього банк, як і будь-який інший фінансово-кредитний інститут, звертається до кредитного бюро — «архіву» кредитних історій українців.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія (КІ) – це вичерпна інформація про всі кредити, які брала людина за останні 10 років. У кредитній історії відбито повну картину взаємодії позичальника з кредитними організаціями України за цей період. По суті це «фінансовий паспорт».

Деякі банки в Україні досить лояльно ставляться до минулого клієнтів. Тим не менш, ймовірність отримання кредиту в банку, позичальнику з поганою КВ практично дорівнює нулю. У кредитній історії відображаються будь-які прострочення та непогашення щодо позик у минулому. Якщо були прострочення за попередніми кредитами, штрафи або порушення, то банк може відмовити позичальнику. Якщо ж банк вирішить видати клієнту з поганої КІ гроші, то лише на жорстких умовах кредитування, зі збільшеною процентною ставкою і малими термінами.

Кредитна історія складається з 3-х основних частин:

 • індивідуальних даних позичальника;
 • інформації про всі платежі, позичені кошти та виконання зобов'язань, взятих на себе;
 • повних даних про кредиторів.

Взяти кредит онлайн із поганою кредитною історією непросто, оскільки вона негативно позначається на довірі до клієнта банку. Громадяни України можуть розраховувати на фінансову допомогу від кредитних компаній чи так званих мікрофінансових організацій.

До кредитного рейтингу своїх позичальників набагато лояльніші мікрофінансові організації (МФО). Для більшості з них кредитна історія людини не відіграє великої ролі, хоча вони і підключені до тих кредитних бюро, що і банківські установи. Але на остаточне рішення щодо заявки на позику минуле клієнта ніяк не впливає.

Вся справа в унікальних алгоритмах оцінювання платоспроможності позичальника, системі кредитного скорингу (від англ. score - рахунок), яка дозволяє МФО створити повністю автоматизовану систему обробки інформації, яка повністю виключає людський фактор.

Система аналізує не так кредити, надані позичальнику в минулому, скільки його поточне фінансове становище і здатність погасити позику в майбутньому.

Тож оформити кредит із поганою кредитною історією онлайн можуть навіть ті категорії людей, які стикаються з регулярними відмовами у банках. Мова, звичайно, про пенсіонерів, безробітних та студентів. Навіть темні плями на кредитній історії не будуть перешкодою. Навпаки, своєчасне погашення такої позики стане чудовим способом виправити свою кредитну історію.

Як отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією?

Отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією сьогодні – хвилинна справа завдяки повністю автоматизованому процесу. Все, що зараз потрібно від Вас, це 15 хвилин часу та пристрій з доступом до Інтернету.

Покроковий алгоритм дій для отримання позики онлайн з поганою кредитною історією:

 1. Заздалегідь визначтеся з точною сумою кредиту та датою погашення. Це необхідно для того, щоб мінімізувати можливі витрати;
 2. Ретельно вивчіть список МФО, що надають кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією. Його можна знайти вгорі цієї сторінки;
 3. Вивчіть умови, на яких кредитор надає позику, та виберіть пропозицію, яка найточніше відповідає Вашим очікуванням. За допомогою нашого кредитного калькулятора всього за пару секунд можна підібрати найоптимальніші пропозиції;
 4. Зробивши остаточний вибір, натисніть на кнопку «Подати заявку» і ми перенаправимо Вас на сторінку офіційного сайту кредитора;
 5. Уважно заповніть форму заявки на кредит та прикладіть до неї відскановані документи;
 6. Чекайте протягом 15 хвилин, доки Вашу заявку перевірять. У разі, якщо вона буде схвалена – Вас повідомлять про це SMS-повідомленням на вказаний у заявці номер та листом на електронну пошту;
 7. Необхідно буде ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його, якщо Ви погоджуєтесь з усіма його пунктами. Факт того, що угода укладається в режимі онлайн, не повинна турбувати Вас. Кредитний договір в електронному вигляді має повну юридичну силу та за його порушення доведеться відповідати відповідно до його умов та законодавства України;
 8. Після схвалення заявки та підписання договору гроші надійдуть на банківську картку через 20-30 хвилин.

На яких умовах можна отримати кредит із поганою КІ?

Сума для нових клієнтівдо 15000 грн.
Сума для існуючих клієнтівдо 20000 грн.
Процентна ставкадо 1,9% на день
Максимальний термін позикидо 30 днів
Способи отриманняонлайн на карту, готівкою у відділенні

Не секрет, що хоча МФО і лояльно ставляться до клієнтів з поганою кредитною історією та простроченнями, але сума першого кредиту часто буде меншою за максимально можливу. Ця підозрілість дозволяє кредитним компаніям суттєво скоротити втрати від несумлінних позичальників.

Таким чином, взяти перший кредит із поганою кредитною історією можна на суму до 15 тис. грн.

Якщо співпраця з компанією виявилася взаємовигідною, і позичальник своєчасно погасив кредит онлайн із поганою кредитною історією, то можна розраховувати на збільшення кредитного ліміту в деяких компаніях до 20 тис. грн, а також зниження процентної ставки по кредитних продуктах.

Термін кредитів онлайн на картку з поганою кредитною історією фіксовано – до 30 днів у всіх мікрофінансових організацій. Але в тому випадку, якщо з поверненням позики не виникає проблем, МФО найімовірніше відкриє такому позичальнику доступ до ексклюзивних кредитних продуктів з більшими термінами та сумами.

Кредити з простроченнями та поганою кредитною історією: переваги та недоліки

Чому варто оформити кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією:

 • Це зручно. Оформити кредит із поганою кредитною історією можна навіть не виходячи з дому. Відділення банків з їхніми чергами та гарнізоном менеджерів поступово втрачають актуальність і, здається, поступово відходять на задній план. Все, що потрібно від Вас зараз – будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет та небагато часу;
 • Це швидко. І навіть не трохи часу, а зовсім трохи. На те, щоб отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією, зазвичай йде не більше години;
 • Це легко. МФО не вимагають банківських виписок, застав і, як правило, довідок про доходи.

Звичайно, як і у всіх інших фінансових продуктів, кредити з простроченнями і поганою кредитною історією мають свої недоліки. Але навряд чи вони перекреслюють всі їхні переваги:

 • Новому клієнту отримати позику з поганою кредитною історією можна лише на строк до 30 днів. Сума першого кредиту також строго лімітована: максимум 15 тисяч гривень;
 • Відсотки за такими позиками, як правило, вищі. Хоча й небагато.

Які вимоги щодо оформлення позики з поганою кредитною історією?

Однією з головних переваг цього виду кредитування є те, що вимоги МФО до своїх позичальників мінімальні:

 • Необхідно мати чинний паспорт громадянина України;
 • Обов'язково надати ідентифікаційний код (ІПН);
 • Бути старше 18 років;
 • Мати активну банківську картку з позитивним балансом (понад 1 грн. на рахунку).

Також варто зазначити, що деякі МФО можуть вимагати ще довідку про доходи, але це скоріше виняток із правила.

Які кредитні бюро бувають?

Кредитне бюро - це організація, в яку кредитор передає повну інформацію про своїх позичальників, їх кредити та прострочення платежів.

Усі основні кредитори України підключені до чотирьох найбільших кредитних бюро країни:

 • Українське бюро кредитних історій ( УБКІ );
 • Міжнародне бюро кредитних історій ( МБКІ );
 • Перше всеукраїнське бюро кредитних історій ( ПВБКІ );
 • Українське кредитне бюро ( УКБ ).

У будь-який момент кредитор може запитати бюро докладну інформацію про позичальника. Таким чином, підтверджується платоспроможність потенційного клієнта та перевіряється історія його взаємодії з іншими кредитними організаціями.

Як перевірити свою кредитну історію?

Перед тим, як почати виправляти своє становище в очах фінансово-кредитних інститутів, було б непогано особисто перевірити свій кредитний рейтинг. Зробити це можна кількома способами:

 1. Безпосередньо за допомогою одного із кредитних бюро. Наприклад, Українського Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Для цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті бюро та заповнити заявку на отримання кредитної історії, прикріпивши до неї копію паспорта та ідентифікаційного коду. Щорічно послуга безкоштовна, а якщо протягом того ж року захочете повторно запросити Ваш кредитний статус – доведеться викласти 50 грн.
 2. Можна також перевірити свою кредитну історію в Інтернет-банку Приват24 у розділі «Мої рахунки» / «Кредитний рейтинг» або за допомогою програми Privat 24 у розділі «Послуги» / «Кредитний рейтинг». Умови ті самі, що й у кредитних бюро. Щорічно інформацію надають безкоштовно, а за наступних зверненнях необхідно буде заплатити 50 грн.

Найпопулярніший спосіб перевірки своєї КІ – скористатися послугами Українського бюро кредитних історій (УБКД), яке працює на фінансовому ринку України з 2005 року.

УБКД пропонує за невелику суму перевірити кредитну історію як фізичним, так і юридичним особам. Сервіс функціонує онлайн та доступний цілодобово. Також, Ви можете налаштувати функцію відстеження, яка повідомлятиме Вас про всі зміни КІ за допомогою SMS.

Якщо Ви не погоджуєтесь з оцінкою своєї кредитної історії, то у Вас є можливість оскаржити її, подавши заявку на сайті www.ubki.ua.

Де взяти довгостроковий кредит з мінімальною переплатою?

Якщо фінансова організація пропонує взяти довгостроковий кредит без відмови, в найкоротші терміни важливо звернути увагу на розмір переплати за позикою. Онлайн калькулятор дозволять розрахувати вартість послуг установи на підставі відсоткової ставки, зазначених параметрів кредиту.


У банку довгостроковий онлайн кредит обійдеться дешевше, однак можуть бути присутніми додаткові платежі, комісія, яка прирівняє вартість банківської позики до ціни послуг МФО. Сіли необхідна велика сума - до 100 000 грн. і більше, доведеться звертатися в банк. Українські фінансові установи готові надати кошти на термін до двох років, але умови співпраці можуть відрізнятися. Приклад розрахунку переплати:


 • Клієнт оформляє позику на 1000 гривень;
 • Термін кредитування становить 12 календарних днів;
 • Довгостроковий кредит на карту оформляється під 1.8%.

Для розрахунку переплати необхідно (1000х1.8%) х12. За користування послугами фінансової установи клієнт заплатить 216 гривень. Перед оформленням будь-якого позики важливо уважно прочитати угоду. Деякі організації встановлюють разову комісію. Вона стягується за процедуру видачі грошей. Можливі додаткові нарахування:


 • Оплата страховки;
 • Внесок в рахунок збору;
 • Укладання договору.

Детально вивчити принцип роботи кредитної установи можна на спеціальних сайтах. Тут також є відгуки клієнтів, які дозволять оцінити репутацію мікрофінансових організацій.


Скільки оформляється довгостроковий кредит?

У МФО при першому зверненні гроші можна отримати на карту всього протягом 1 години. При повторних зверненнях в ту ж організацію процедура оформлення ще спрощується і займає до 10 хвилин. Оскільки в банках мова йде про більш великих сумах, то процедура оформлення кредиту може затягуватися на термін від декількох днів до тижня.

Які умови оформлення кредиту на карту на тривалий термін?

Онлайн кредит на карту на довгий термін дозволяє істотно заощадити особистий бюджет за рахунок знижених в порівнянні з короткостроковими позиками відсоткам. Крім цього, клієнт отримує масу інших можливостей - отримати більшу суму грошей, що перевищує 15000 гривень на термін до 18 місяців.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar August 25, 2022 10:51

Blogger Blogger

Неизвестные МФО Украина

В Украине рынок микрофинансирования растет и по состоянию на 2022 год в него входит более 700 микрофинансовых организаций (МФО). При этом, ежегодно появляются новые компании, составляющие конкуренцию лидерам рынка. Чем новые МФО могут быть лучше проверенных годами кредиторов? К примеру, процент отказа в них еще меньше. В этой статье разберемся, как выбрать подходящую кредитную организацию, на что обращать внимание при ее выборе, как исправить кредитную историю (КИ) и получить положительный ответ по заявке.➕

Как выбрать кредит онлайн среди новых МФО?

Большой выбор кредитных организаций в Украине усложняют выбор для заемщиков, так как выбрать проверенную компанию становится все сложнее оформляя новый микрозаймзайм. Но есть критерии, на которые нужно обращать внимание в первую очередь:

 • Выбрав несколько подходящих по отзывам компаний, заемщику необходимо внимательно ознакомиться на их сайтах с условиями: требуемые документы, возрастные ограничения, максимальная сумма и срок займа, а также срок рассмотрения заявки и наличие бонусных программ для новых клиентов. Новые МФО обычно предлагают более выгодные условия с минимальными требованиями.
 • Компания должна выдавать кредит онлайн, работать круглосуточно и мгновенно зачислять деньги на карту. Немаловажным будет выдача займа без справок.
 • Процентная ставка в МФО начисляется ежедневно, обычно она начинается с 1% и в среднем составляет 1,8%. Но, при наличии бонусной системы, могут предложить оформление нового займа под 0,01% (доступно только для новых клиентов).
 • Кредитор должен предоставлять клиенту возможность пролонгации долга. Эта услуга позволит в случае непредвиденных обстоятельств продлить срок погашения займа без штрафных санкций.
 • В отличии от банков, в некоторых небанковских организациях клиенты могут оформить даже займ с плохой кредитной историей.
 • Оформляя новые кредиты онлайн рекомендуется заранее уточнить о способах их погашения. Новые микрофинансовые организации обычно предлагают всевозможные способы погашения: через терминал, банковскую кассу, личный кабинет или отделение компании.

Отметим! Большинство клиентов оформляют займы в онлайн-режиме. Это экономит время и позволяет получить деньги на карту быстро и в любое время суток.

В чем преимущество новых МФО?

Начнем с того, почему вообще нужно смотреть на новые МФО Украины. Система работает так, что популярные кредитные организации уже собрали свою клиентскую базу, заняли долю микрофинансового рынка и теперь могут более переборчиво выбирать клиентов. Если в одной из таких компаний клиент получил отказ, то обратившись в новые микрофинансовые организации он с высокой вероятностью может получить одобрение по заявке.

Еще одно преимущество заключается в том, что новые микрокредиты в Украине могут предоставлять по более выгодным условиям. Клиентам часто предлагают выгодные программы лояльности, набивая свою клиентскую базу.

Кому рекомендуется брать микрозайм в новой компании?

Неизвестные МФО Украины в первую очередь будут интересны для проблемных заемщиков с испорченной КИ. Их шансы на получение займа кратно возрастают. Это касается также заемщиков с просроченными кредитами в других финансовых организациях. Однако каждая такая ситуация рассматривается кредиторами индивидуально.

Обратите внимание! Оформлять новые микрозаймы рекомендуется только в организациях, имеющих свидетельство о регистрации «Госфинуслуг Украины».

Новые МФО (Украина)

В 2022 году появилось много новых микрофинансовых организаций, но некоторые из них уже успели себя зарекомендовать.

Самые новые микрозаймы в Украине: тут

Что влияет на положительный ответ по заявке?

Новые кредиты в Украине оформляются быстро и практически безотказно, но все равно нужно придерживаться правил для положительного ответа по заявке.

Как не получить отказ:

 1. Внимательно заполнять заявку, не допуская ошибок и неточностей.
 2. Не иметь проблем с законом.
 3. Иметь украинское гражданство и прописку.
 4. Не иметь просроченных незакрытых задолженностей.

 В целом, микрофинансовые организации выдают кредиты примерно в 95% случаев.

Как улучшить кредитную историю?

Несмотря на то, что оформлять микрозаймы на карту можно с испорченной КИ, ее все же лучше попробовать улучшить. И это реально сделать. Лучше быть идеальным заемщиком и иметь возможность кредитоваться в любой финансовой организации, чем постоянно быть в поиске более лояльной МФО.

 Так кто такой этот идеальный заемщик? В понимании кредитных организаций – это человек без открытых кредитов (а также штрафов, невыплаченных алиментов и непогашенных коммунальных платежей), просрочек и имеющий хорошо оплачиваемую официальную работу. Чтобы стать таким заемщиком и исправить испорченную КИ, рекомендуется:

 • Взять в банке кредитную карту, пользоваться кредитным лимитом и вовремя его погашать;
 • Брать в МФО небольшие микрозаймы и погашать их в срок, не допуская просрочек.

Постепенно КИ будет улучшаться. Но стоит понимать, что это длительный процесс.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar August 22, 2022 16:09

Blogger Blogger

Кредит без відсотків під 0%

На сторінках credit-union.com.ua зібрані пропозиції від мікрофінансових організацій, які видають кредити онлайн під 0 відсотків на картку. Для оформлення заявки виберіть кілька найбільш привабливих варіантів зі списку, заповніть анкети на сайтах МФО і чекайте рішення. Як правило, воно надходить через кілька хвилин після подачі заявки.

Кредит під 0 відсотків на картку

Зіткнувшись з необхідністю отримання додаткових коштів на різні потреби, багато позичальників намагаються оформити банківський кредит. Займає процедура досить багато часу, адже співробітникам установи потрібно перевірити надану інформацію про місце роботи, доходи позичальника, з’ясувати кредитну історію. Потім приймається рішення щодо кредитування, і далеко не завжди воно буде позитивним. В результаті час згаяно, запланована покупка не зроблена, потрібно шукати інше джерело отримання коштів.
Уникнути цього можна в разі, якщо скористатися послугами онлайн кредитування. Відповідь від організації, яка видає гроші, клієнт отримує протягом 15-20 хвилин. Якщо він позитивний, а це відбувається в більшості випадків, гроші переводяться на карту моментально.

Що таке онлайн кредит, і як ним скористатися

Багато банків сьогодні працюють з кредитами в інтернеті, проте на їх оформлення йде кілька годин. Отримати гроші можливо за умови, що ви офіційно працевлаштовані, маєте позитивну кредитну історію. Набагато простіше скористатися послугами організацій з мікрофінансування, які видають кредити в онлайн-режимі.
На сайті обраної організації необхідно заповнити невелику анкету, яка обробляється в протягом 10-15 хвилин. Після прийняття рішення ви отримуєте запитувану суму на банківську картку.
Надавати довідку з місця роботи або навчання, особисто спілкуватися з менеджером, витрачати час на відвідування організації не потрібно. При першому зверненні процедура оформлення онлайн кредиту займає до 20 хвилин, при наступних — не більше 10 хвилин: ваші анкетні дані вже є в базі і не потребують в повторному огляді.
Багато організацій видають перший кредит під 0%. Це — своєрідна промо-акція, що дозволяє скористатися грошима на особисті потреби, не сплачуючи за послугу кредитування. Сума позики буде невеликою, але при своєчасному погашенні розмір наступного кредиту помітно збільшиться.

Що потрібно від позичальника

Організації, які надають послуги з мікрофінансування, відносяться до клієнтів лояльно, що позначається на термінах видачі коштів і вимогах до позичальника. Щоб отримати кредит онлайн під 0 відсотків, достатньо:
 • бути старше 18 років;
 • мати ІПН;
 • постійно проживати на території України (в деяких випадках — бути громадянином країни);
 • мати номер рахунку в будь-якому українському банку;
 • мати номер мобільного телефону будь-якого українського оператора зв’язку.

Вимоги МФО можуть доповнюватися. Серед них — позитивний баланс банківської картки, верхній віковий поріг для позичальників, який обмежується 65-70 роками, наявність електронної пошти. Але в цілому ймовірність отримати гроші досить висока: перший кредит під 0 відсотків на картку можуть оформити студенти, пенсіонери, безробітні, у яких не вимагають довідку про доходи, поручителів і в більшості випадків не цікавляться кредитною історією. Позичальникові не важливо, на які потреби будуть витрачені кошти, фінансового звіту ніхто не вимагає.

На яких умовах оформляється кредит

Потрібно враховувати, що у кожної організації є свій кредитний ліміт — мінімальна і максимальна сума, які можуть бути видані позичальникам. Стартує вона від 500 гривень, а от верхній поріг становить 7 тисяч гривень, іноді — 10 тисяч. Є організації, готові перерахувати на картку до 25 тисяч гривень, але за умови, що за грошима ви звертаєтесь повторно, а попередні позики успішно погашені. Тим, хто оформляє безвідсотковий кредит онлайн на картку, звертаючись за грошима в перший раз, зазвичай пропонують суму, що не перевищує 3-4 тисячі гривень.
Формально за послуги кредитування в перший раз плата не стягується, однак згідно з чинним законодавством «нульові» кредити в Україні не оформляються. Тому гроші вам видають під 0,01%. На практиці це може вилитися максимум в 1-2 гривні, що, погодьтесь, є вельми скромною винагородою для МФО.
Термін кредитування зазвичай становить від 15 до 30 днів. Розрахуватися з кредитором можна достроково, що покращує кредитну історію.
Отже, ви оформляєте «нульовий» кредит в розмірі 3-х тисяч гривень терміном на 30 днів. Можна повністю розрахуватися за борговими зобов’язаннями достроково або вибрати варіант погашення позики частинами. Сумарно доведеться сплатити 3 тисячі плюс 1 гривню, яка є тою самою символічною винагородою за користування коштами.

Як отримати кредит і як його погасити

При оформленні заявки онлайн в анкеті обов’язково вказується номер банківської картки, куди після схвалення кредиту переводяться запитувані кошти. Логічно, що якщо всі маніпуляції ви робите в інтернеті, то самий простий і швидкий спосіб отримання грошей — їх перерахування на картку.
Багато МФО все ж залишають за клієнтами право особисто приїхати за грошима в офіс. Причини можуть бути будь-якими — потрібно зробити термінову покупку, розплатившись готівкою, або повернути комусь борг, а банківський ліміт не дозволяє зняти всю суму через банкомат. Якщо ви зацікавлені в отриманні замовленої суми готівкою, її видадуть без зволікання за вказаною адресою при пред’явленні паспорта.
Кредит під 0 відсотків на картку в Україні найпростіше погашати з цієї ж картки, яка вже «прив’язана» до особистого кабінету користувача. Досить зайти на сайт кредитної організації, де оформлявся займ, і ввести певну суму, яка спишеться з банківського рахунку автоматично протягом декількох хвилин.
Якщо немає можливості розрахуватися онлайн, варто вдатися до допомоги платіжних терміналів. Але потрібно враховувати, що не всі вони готові прийняти платіж конкретної організації. Адреси терміналів варто уточнити у менеджера МФО, який може підказати, як краще і швидше розрахуватися за борговими зобов’язаннями.
Часто МФО надають можливість погашення позики за допомогою електронних грошей або готівкою при зверненні в офіс організації. Але потрібно стежити за відсутністю помилок в платіжних документах. Інформація, чи пройшов платіж, зазвичай через кілька годин з’являється в особистому кабінеті позичальника. Також організації надсилають повідомлення про платежі, залишок боргу по електронній пошті, за допомогою смс. У позичальника є можливість перевірити ще раз інформацію по платежах, уточнити залишок суми для погашення.

Яка відповідальність передбачається за непогашений займ

Не варто розраховувати, що отриманий кредит не доведеться повертати. При всій простоті процедури оформлення контроль за виконанням боргових зобов’язань досить жорсткий. Зазвичай за добу прострочення платежу клієнту нараховується пеня в розмірі 1-3% від суми боргу, що через місяць може вилитися в солідний штраф. Клієнта не будуть чекати біля будинку, щоб повернути гроші, не стануть через суд домагатися погашення за рахунок відрахувань із зарплати і пенсії. Просто якщо сума боргу сягне критичної позначки (поріг встановлюється організацією самостійно), борг передається колекторам.
Чи можна уникнути такого сценарію розвитку подій, коли з об’єктивних причин погасити борг вчасно не вдається? Звичайно. І зробити це можна в онлайн режимі з комп’ютера або мобільного телефону.

Умови пролонгації позики: на що варто звернути увагу

Практично всі МФО пропонують клієнтам в разі виникнення форс-мажорних обставин продовжити терміни кредитування прямо на сайті. Потрібно лише визначитися з термінами пролонгації. Зазвичай це 7, 14 або 30 днів — вибирайте той варіант, який підходить найкраще. Потрібно враховувати, що при оформленні позики під 0 відсотків під час продовження кредитування акційна пропозиція діяти не буде: за використання коштів платити доведеться за ставками, встановленими МФО. Зазвичай вони складають 1,5-3%, можуть залежати від суми і термінів.
Кредитній організації важливий своєчасний, повний розрахунок по боргах. Якщо зробити це не виходить, потрібно проявити фінансову активність і хоча б частково повернути кошти, а потім оформити пролонгацію. Якщо і через 14 заявлених днів кредит погасити не вдалося, досить виплатити його частину і знову скористатися послугою продовження термінів оплати. Робити це можна необмежену кількість разів за умови, що частину грошей ви будете вносити регулярно, погашаючи не тільки відсотки, але «тіло» кредиту.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar March 30, 2022 18:47

Blogger Blogger

Кредит онлайн на картку 24/7 без відмови в Україні

 

Кредит онлайн: розбираємось, чому це вигідно

Переваг у онлайн кредитування досить багато. Це можливість оперативно отримати необхідну суму на банківську картку, відсутність всіляких довідок. Видають кредит онлайн без відмови і дзвінків мікрофінансові організації, процедуру оформлення позики максимально спрощена. Щоб отримати гроші, достатньо зайти на сайт МФО, зареєструватися, заповнити невелику анкету. Потім — оформити заявку на отримання потрібної суми, відправити її співробітникам організації через встановлену форму сайту. Розгляд заявки займає 5-10 хвилин, після чого приймається рішення про видачу коштів. Онлайн кредит на картку без відмови надходить в більшості випадків за півгодини. Іноді можуть бути затримки, пов’язані з роботою банківських структур. Але зазвичай протягом двох діб, якщо видача коштів схвалена, позичальники можуть ними скористатися на свій розсуд.

Примітно, що співробітників МФО не цікавить, як ви розпорядитесья отриманою сумою. Її можна витратити на будь-які потреби, в тому числі на погашення вже наявних боргів. Від вас не будуть вимагати довідку про доходи — передбачається, якщо людина оформляє кредит, то віддає звіт в діях, самостійно прораховує фінансові ризики, визначає, чи готова до додаткових фінансових зобов’язаннях. Щоб отримати кредит онлайн на картку без відмови в Україні, не потрібні поручителі, заставне майно. Одним словом, ви будете позбавлені від бюрократичної тяганини і необхідності доводити фінансову спроможність, зможете швидко, без особливих зусиль отримати необхідну суму. При оформленні позики вперше багато МФО надають бонус — можливість користуватися грошима без відсотків.

Хто може отримати кредит?

Незважаючи на високу ступінь лояльності і той факт, що кредит онлайн без відмови 24/7 отримує більше 90% людей, необхідно дотримати певні вимоги. Розраховувати на позику можуть ті, хто:
 • є громадянином України або постійно проживає на території країни;
 • досяг 18-річчя;
 • має рахунок в будь-якому українському банку;
користується послугами будь-якого українського оператора мобільного зв’язку (іноді досить вказати не номер телефону, а адресу електронної пошти для отримання повідомлень).Це основні вимоги для позичальників. Але деякі мікрокредитні організації можуть висувати додаткові умови. Наприклад, обмежувати верхню вікову планку, видаючи гроші людям не старше 60-65 років. Але загалом МФО не ставлять перед тими, хто потребує грошей, нездійсненні завдання. Послуги таких організацій не тільки популярні, але і вигідні тим, хто потрапив в непросту життєву ситуацію. Завдяки МФО можна розраховувати на реальну фінансову допомогу і отримати кредит онлайн терміново без відмови, коли в грошах виникла гостра необхідність.

На яких умовах видаються гроші

Всім відомо, що при видачі мікрокредитів ставки набагато вище, ніж у банку. І це часто відлякує позичальників, які побоюються, що і в багатьох інших питаннях співпраці з МФО є підводні камені. Насправді схема отримання грошей абсолютно прозора, відсотки за кредитом розраховуються прямо на сайті, що дозволяє визначити, чи підходить такий варіант співпраці.

Організація самостійно встановлює ліміти — мінімальну і максимальну суми, на які може розраховувати позичальник. Якщо це перше звернення в МФО за грошима, сума позики, як правило, що не перевищує 3-5 тисяч гривень при мінімальному кредиті в 500 гривень. При повторному зверненні сума позики збільшується до 25-30 тисяч гривень.

Тим, хто звертається в МФО вперше, гроші видаються під нульовий відсоток. В українському законодавстві подібна можливість не передбачена, тому на суму позики нараховуються умовні 0,01%. Повернувши гроші вчасно, в повному обсязі, ви можете розраховувати на збільшення суми подальшого кредиту, оформленого на умовах сплати процентів.
За кредит онлайн на картку без відмови без перевірки миттєво щодня доведеться сплачувати 1,5-2%. Сума значна, але такі витрати в багатьох випадках себе виправдовують. Особливо якщо враховувати, що зазвичай позичальники оформляють договір на 15-30 днів, щоб оперативно вирішити фінансові труднощі. Максимальний термін позики в більшості МФО не перевищує 60 днів.
Припустимо, ви вирішили взяти кредит на 10 тисяч гривень терміном на 30 днів під 2% на добу. Після закінчення терміну договору належить повернути організації 16 тисяч гривень. Сума здається значною, але для клієнтів МФО передбачено дострокове погашення позик без штрафних санкцій. Іншими словами, якщо вам вдалося виплатити борг не через 30 днів, і через 15, то в підсумку сума, яку доведеться повернути, складе 13 тисяч гривень.


Варіанти отримання, погашення кредиту

Щоб швидко і легко отримати необхідну суму, достатньо зареєструватись на сайті організації, зайти в особистий кабінет, залишити заявку на отримання коштів. Тим, хто вдається до послуг мікрокредитування не вперше, не доведеться вводити персональні дані, адже вони вже збережені в обліковому записі. Якщо раніше за фінансовими зобов’язаннями ви розраховувалися вчасно, в повному обсязі, то хороша кредитна історія — запорука збільшення лімітів. Після кожного успішно погашеного позики ви можете розраховувати на збільшення суми при кредитуванні. І, природно, процедура отримання коштів помітно спрощується.

 • В цілому гроші надходять на картку за півгодини, якщо оформити позику онлайн. Представники організації мають право попросити клієнта під’їхати в офіс для отримання кредиту готівкою. Іноді цей варіант виявляється найбільш зручним і оперативним, якщо ви берете гроші у вихідні або святкові дні, коли банківські проводки можуть виконуватися з істотною затримкою.Варіантів розрахунку по кредиту теж кілька:
 • «Тіло» кредиту разом з відсотками можна привезти в офіс організації і розрахуватись готівкою.
 • Зайти в особистий кабінет на сайті МФО і погасити позику, скориставшись банківською карткою, на яку раніше організація перераховувала суму при кредитуванні. Якщо використовується інша банківська картка, її слід прив’язати до аккаунту.
 • Іноді програмне забезпечення дає збій, і в особистому кабінеті не представляється можливості побачити, скільки і коли повинні платити по кредиту. В цьому випадку можна скористатися платіжним терміналом, попередньо зателефонувавши в організацію і уточнивши деталі платежу. Далеко не всі термінали дають можливість здійснювати такі платежі, тому краще заздалегідь проконсультуватися, де знаходиться найближчий з них.
Важливо пам’ятати, що будь-яка інформація, що вводиться вручну при здійсненні розрахунків, повинна ретельно перевірятися. Якщо помилитись, гроші можуть потрапити на інший рахунок або ж надійдуть від імені іншого платника. Так чи інакше, але після погашення позики відповідна інформація повинна з’явитись в особистому кабінеті. Якщо цього не відбулося, необхідно зв’язатися з представниками мікрокредитної організації, надавши документи, що позика була погашена. Зробити це необхідно, щоб уникнути застосування штрафних санкцій, які підуть після закінчення терміну договору.

Штрафні санкції за позиками: які вони?

Незважаючи на те, що кредит онлайн 24/7 без відмови отримати досить легко, контроль за своєчасними розрахунками в МФО досить жорсткий. Вас не будуть розшукувати колектори і судові пристави, умовляючи заплатити. Швидше за все, справу передадуть до суду, і розплачуватись за взятими на себе фінансовими зобов’язаннями доведеться за допомогою майна. Процедура ця не відрізняється демократичністю навіть в тому випадку, якщо фізична особа визнається банкрутом. Фінансові структури відносяться до групи кредиторів, борги яких погашаються в першу чергу. І часто — за рахунок розпродажу того, що знаходиться у власності позичальника, який знехтував своїми зобов’язаннями, порушивши строки повернення боргів.

Сума боргу на той час може виявитися досить значною, адже за кожен день прострочення по позиці мікрокредитні організації нараховують від 1 до 3% від загальної суми. Пеня може бути списана за рішенням суду, якщо сторони зуміють знайти компроміс, тобто визначать, як саме позичальник буде виконувати свої фінансові зобов’язання, і в які терміни. Але від повернення основної частини боргу ухилитися не вдасться. Щоб не загострювати ситуацію, варто заздалегідь подбати про продовження позики, якщо погасити своєчасно її не виходить. І ця процедура виконується набагато простіше і швидше, ніж у банку.

Як і на яких умовах оформляється пролонгація

Від непередбачених ситуацій ніхто не застрахований, тому мікрофінансові організації зазвичай йдуть на істотні поступки клієнтам і пропонують їм продовжити позику, якщо погасити її вчасно не вдається. Процедура досить проста, і виконати її можна в режимі онлайн у власному кабінеті. Досить вибрати вкладку з пролонгацією і визначити, на який термін ви готові продовжити кредит. Зазвичай мова йде про 1-3 тижнях, які надаються позичальникам для вирішення фінансових негараздів. Природно, за додатковий час користування кредитом доведеться платити на загальних умовах. Але часто це — єдиний спосіб уникнути серйозних фінансових наслідків.

Уявіть ситуацію: індивідуальна чи глобальна економічна криза затягнулася, а терміни погашення позики з пролонгацією вже закінчуються. Що робити в такому випадку? Заплатити незначну частину суми, щоб підтвердити кредитоспроможність, бажання розраховуватися за взятими фінансовими зобов’язаннями.
Такий фінансовий маневр дозволить продовжити позику, діючи за обраною схемою неодноразово. Звичайно, сума відсотків по позиці буде рости, і в підсумку доведеться заплатити чимало. Але в суд на боржника при частковому погашенні заборгованості ніхто подавати не стане. Ви отримаєте довгоочікуваний фінансовий перепочинок, зможете знайти гроші, щоб розрахуватися з МФО без особливих наслідків для кредитної історії. Використовувати пролонгацію за умови часткового погашення позики можна нескінченну кількість разів. Головне, не забувати, що гроші повертати все одно доведеться.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar March 22, 2022 23:14

Blogger Blogger

Скільки кредитів може взяти одна людина?

 Якщо у вас вже є кредит і терміново потрібно взяти ще один, не поспішайте подавати заявку, щоб не зіткнутися з відмовою.


Найкращий варіант — розібратися, скільки позик може мати одна людина одночасно, розрахувати реальне кредитне навантаження і попросити у борг рівно ту суму, яка допоможе вирішити життєві проблеми без ризику стати боржником.


Чи існують обмеження щодо кількості кредитів?

Банки та фінансові компанії не озвучують точну цифру, скільки кредитів може взяти один клієнт. Як правило, кредитори готові видавати будь-яку кількість позик — аби їх виплачували вчасно. Але в цьому правилі є обмеження:


не можна одночасно взяти два довгострокові кредити на однакові цілі, тобто. дві іпотеки або два автокредити;

банки та фінансові компанії готові укладати із позичальниками лише один договір. Коли борг повністю погашено, можна

звертатися за новою позикою. Чим більше закритих угод, тим вище шанси схвалення чергової заявки.

Важливо! Загальна сума щомісячних виплат за кредитом має перевищувати половини місячного доходу.


Давайте розберемося, скільки кредитів може оформити одна людина в Україні на прикладі Сергія, який працює торговим представником:


Щомісячний дохід: 15 500 - 16 000 грн (офіційна зарплата - 12 000 грн + премія за відрядження - 3500-4000 грн)


Платіж з автокредиту в Приватбанку на Ford Focus 2011 - 5591 грн


Кредит на смартфон (оформлений на 4 місяці) - 1774 грн


У Сергія зламався телевізор і хоче взяти ще один споживчий кредит. Акційна ціна телевізора - 5999 грн, цю суму можна розбити на 6 платежів по 1083 грн.


З огляду на те, що мінімальний місячний дохід Сергія становить 7750 грн., а боргове навантаження — 7365 грн, взяти новий кредит не вдасться. У такому разі щомісячний розмір закредитованості становитиме 8443 грн, і це більше за допустиме значення.


Вік позичальника

Кількість кредитів, які дозволяється одночасно мати одній людині, безпосередньо від вікових рамок не залежить. Водночас отримати кілька позик можуть лише українці віком від 18 років із чудовою кредитною історією та достатнім рівнем доходу.


З-поміж позичальників, які можуть позичати у різних кредиторів одночасно, можна відразу виключити:

 • студентів;
 • жінок у декреті;
 • пенсіонерів;
 • всіх, хто працює неофіційно чи має нестабільне джерело доходу.

Чи варто подавати заявки одночасно до кількох банків?

Ні. Незалежно від того, скільки кредитів уже встигла взяти людина, при розгляді заявки банк надішле запит до Бюро кредитних історій. Цей процес займає секунди, а Бюро обов'язково фіксує, хто і коли запитував дані щодо кожного користувача.


З одного боку, це дуже зручно: кожен з нас може перевірити, коли та скільки кредитів було оформлено на його ім'я, як вони погашалися та чи є відкриті договори на звітний період.

З іншого боку, банки також бачать як кількість активних кредитів, а й скільки заявок ви подавали для отримання кредитних грошей.

Коли людина одночасно подає заявки до кількох банків, це може вказувати на безвихідь. Кредитори не люблять ризикувати, тому такий позичальник має всі шанси отримати пачку відмов.


Як збільшити кредитний рейтинг та показники доходу

Щоб щоразу не сумніватися, чи вдасться взяти стільки кредитів, скільки потрібно, попросіть кредитний рейтинг. Найзручніше це зробити через сайт УБКІ — найбільшого власника кредитних історій в Україні.

Кредитний рейтинг — це число, яке показує, наскільки реально взяти кілька кредитів найближчим часом. Можливі значення:

 • 0-250 - дуже низький,
 • 251-350 - низький,
 • 351-450 - середній,
 • 451-550 - високий,
 • 551-700 – дуже високий.

Кредитний рейтинг відображає стан усіх боргових зобов'язань, які ви оформляли весь час. Змінити рейтинг вручну неможливо — ні безкоштовно, ні за гроші, ні через шахрайські сервіси. З кредитним рейтингом менше ніж 400 балів навряд чи вдасться взяти кілька кредитів.


Виправити ситуацію можна лише одним способом – брати позики та виплачувати їх, не допускаючи прострочень. Термін банківських та цільових кредитів стартує від 3-6 місяців, тому врятувати кредитний рейтинг за лічені тижні допоможуть швидкі онлайн-кредити.


Як взяти кредит при досягненні ліміту?

Якщо банки відмовляють у фінансовій допомозі, а гроші дуже необхідні, ви завжди можете розраховувати на MyCredit. Наша скорингова система враховує більше сотні параметрів, тому показник схвалення заявок становить 90-95%.


Щоб стати клієнтом сервісу, потрібно:


 • бути громадянином України;
 • мати банківську картку, оформлену на ваше ім'я;
 • пройти швидку реєстрацію через BankID НБУ та подати заявку на суму до 15 000 грн (при першому обігу — до 6000 грн).

Відповідь за заявками надходить протягом декількох хвилин - вам не доведеться ризикувати своїм часом. Ми зараховуємо гроші на картку будь-якого банку одразу після підписання кредитного договору, а розрахунок за зобов'язаннями ведеться на простих та прозорих умовах.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar March 15, 2022 20:07

Blogger Blogger

Новые МФО 2022 Украины

 

Новые МФО 2022 Украины

Сравни на сатах новые МФО 2022 Украины и выбирай самые удобные для себя условия. Выгодные предложения от новых МФО. Точность и актуальность данных регулярно проверяется. Сравните и оформите заявку на кредит от новых микрофинансовых организаций на карту.

Новые МФО 2022 года предлагают лояльные условия сотрудничества:

 • низкие процентные ставки по кредиту;
 • минимальная вероятность отказа;
 • повышенные лимиты;
 • возможность пролонгации;
 • действуют программы лояльности для постоянных клиентов.

Новые микрокредити – это недавно открытые МФО, имеющие действующую лицензию Нацкомфинуслуг Украины. Таких компаний в последнее время стало больше за счет роста рынка микрокредитования.

Большинство новых МФО Украины при рассмотрении заявок не учитывают следующие факторы:

 1. нулевой кредитный рейтинг;
 2. наличие открытых кредитов или единичных просрочок по предыдущим займам.

Отказ могут получить злостные неплательщики, мошенники и финансовые аферисты, предоставляющие поддельные документы или неверную информацию.

Полный список новых МФО 2022 представлен на этой странице. Перед публикацией мы лично проверяем репутацию и наличие документов о праве деятельности. Кликнув по ссылке организации, вы можете изучить полный обзор компании. В нем указаны условия сотрудничества, методы выдачи средств и главные требования к заемщикам.

Новейшие кредиты онлайн – на каких условиях выдают займ?

Одно из основных условий оформления кредита – регистрация на официальном сайте нового МФО. Процедура необходима для открытия личного кабинета, производится один раз. Заемщик получает доступ к следующим функциям:

 • оформление микрозаймп;
 • внесение платежей;
 • использование дополнительных опций.

Заполнение данных занимает не больше 15 минут. Процедура конфиденциальна. Публикуемая информация доступна только клиенту и сотрудникам МФО.

Для открытия личного кабинета потребуются следующие сведения:

 1. паспорт гражданина Украины;
 2. ИНН;
 3. реквизиты банковской карты;
 4. информация о деятельности, размере доходов (без документального подтверждения).

Малоизвестные МФО в Украине выдают онлайн кредиты только на личные банковские карты клиентов. К моменту обращения конечный срок ее действия должен составлять не менее 6 месяцев. Для удостоверения личности заявителя производится верификация-средства в размере от 1 до 5 гривен кратковременно блокируются.

Малоизвестные кредиты онлайн – как увеличить шанс на получение ссуды?

 • указывайте в заявке правдивую информацию (социальный статус, размер ежемесячных доходов, наличие непогашенных кредитов);
 • не оставляйте незаполненные поля;
 • Проверьте анкету на наличие ошибок и ошибок.

Как проверить малоизвестные МФО?

Есть несколько основных критериев, по которым можно проверить законность деятельности компании:

 1. Наличие лицензий и сертификатов. Все разрешительные документы на право деятельности с указанием срока выдает НБУ. Скан копии в обязательном порядке должны быть опубликованы на официальном сайте МФО.
 2. Условия контракта. Особое внимание уделяйте пунктам о досрочном погашении и наличии пролонгации: как будет начисляться ставка в том или ином случае, сможете ли вы сэкономить при закрытии кредита ранее указанного срока, на каких условиях вы сможете продлить ссуду. Важным условием при погашении долга есть способы возмещения средств. Некоторые из них переводятся моментально, без комиссий, остальные – до 3-х рабочих дней и с оплатой посреднических услуг. Если у вас возникли вопросы, обращайтесь к специалистам компании, чтобы уточнить непонятные вам нюансы.
 3. Отношение к действующим МФО. Новейшие микрофинансовые компании могут являться частью крупных финансовых групп. Именно к таким организациям мы и советуем обращаться. Во-первых, в таких МФО вы не переплатите по процентам, во-вторых, вам гарантированно быстро выдадут деньги, в третьих, вам предложат здесь наиболее выгодные условия сотрудничества.

Наш финансовый портал – скорая помощь для выбора нового МФО?

На финансовом портале Наш финансовый портал представлены новейшие кредиты онлайн 2022 года с проверенной репутацией. Наш портал бесплатный и удобный для всех. Специально для своих пользователей мы

 1. создали удобную систему фильтров, с помощью которой каждый посетитель может изучить и сравнить кредиты по определенным характеристикам (для пенсионеров, долгосрочные, промокоды и т.д.).
 2. Под каждым предложением мы разместили содержательное меню, в котором имеется вся важная информация о кредите (максимальная сумма к получению, размер процентной ставки, способы выдачи средств, требования к заемщикам и т.д.).
 3. Ведем статистику ТОП-компаний, которые пользуются самым большим спросом среди наших пользователей.
 4. Еженедельно обновляем списки новых микро кредит. Проверяем наличие разрешительных документов.
 5. Работаем круглосуточно без перерывов, выходных и праздничных.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar March 15, 2022 19:30

Blogger Blogger

Кредит на ремонт квартири в Україні: скільки грошей можна взяти в банку, і в яких випадках не варто брати позику

Із терміновими роботами по ремонту квартири найчастіше стикаються власники квартир на первинному ринку. Але якщо людина купує житло, у будь-якому разі, її фінансове становище може залишатись бажати кращого. У такому разі деякі із щасливих власників квадратних метрів звертаються за кредитом до банківських установ. Не рідко зустрічаються ті, хто придбав житло на вторинному ринку, і ситуація всередині приміщення також потребує ремонту. Сьогодні ми постараємося розібратися, як отримати кредит на ремонт квартири, які суми можуть виділяти кредитори і як не потрапити в халепу через величезні відсотки. Які умови щодо виділення кредити в Україні станом на 2022 рік? Майже завжди банки можуть дати кредит, зокрема і на ремонт житла. Якщо сума порівняно не велика (в діапазоні до 500 тис. грн.), то в такому разі кредит може бути легко виділений. Але якщо ваш ліміт перевищує вказану суму, краще скористатися банківським продуктом, метою якого є ремонт. Мова про кредит буде доречна, якщо, припустимо, сім'ї необхідно терміново заїхати в квартиру, яка потребує ремонту. Але варто враховувати, що деякі банки не поспішають надавати кредити на ремонт або встановлюють високі ставки за кредитом. 

Які вимоги до кандидата на кредит? 

Важливим є дотримання всіх вимог більшості українських банків на отримання кредиту. 
Основні вимоги такі: 

 • Вік від 23 до 65 років; 
 • Офіційний дохід кандидата – не менше ніж 10 000 грн/місяць; 
 • Застава під кредит (авто, квартира); 
Максимальні терміни кредитування становлять трохи більше 20 років. Якщо всі зазначені вимоги дотримані, швидше за все, банк схвалить видачу кредиту. В українських банках процентна ставка варіюється від 14,3 до 16,8%. Але протягом 2 років вона може зрости до 22%. Вигідними ставками під кредит можуть скористатися представники сфери IT, ставка яких становить 9-10%. 

Коли не варто брати кредит? 

Якщо ви не маєте чіткого плану, що ви плануєте робити і скільки коштів хочете витратити, краще утриматися від кредиту. Перш ніж почати ремонт, розплануйте, які етапи, і обсяги робіт ви робитимете, не забуваючи про меблі, техніку та інші елементи побуту. Без чіткого плану, ваші витрати можуть бути більшими, ніж чітко сплановані дії. Такий підхід може призвести до того, що ви швидко вичерпаєте надані кошти, і їх не вистачить. Проаналізуйте ціни на ремонтні роботи та меблі, щоб розуміти, яка сума кредиту потрібна.

Calendar January 27, 2022 19:07

Blogger Blogger

Як оформити кредит чи картку

 

Як вибрати найкращу пропозицію

У кожному розділі зібрано програми різних банків. Вони відрізняються за ставками, лімітами, умовами видачі та обслуговування. Щоб ви змогли наочно бачити всі плюси та мінуси продукту, кожна пропозиція супроводжується докладним описом.

За зручністю ви можете відсортувати кредити та карти за ознаками:

 • за рейтингом. Першими будуть продукти, які найчастіше оформляють громадяни;
 • за сумою. Першими на сторінці відіб'ються кредити з найбільшими можливими лімітами;
 • за ставкою. Першими ви побачите найвигідніші варіанти оформлення.

Точні суми та ставки банки та МФО стандартно призначають за підсумком розгляду заявки. Ви заповните анкету, і на підставі наданих даних приймається рішення.

Як оформити кредит чи картку

Всі пропозиції, які розміщені на порталі Кредит 24, цілодобово доступні для онлайн-оформлення. Зайдіть до потрібного розділу, проаналізуйте інформацію. Якщо ви знайшли те, що потрібно, натисніть кнопку "Онлайн-заявка", ви будете переадресовані на сайт банку або МФО для оформлення.

Покроково все проходить так:

 1. Переходьте на сайт вибраного банку або МФО.
 2. Якщо це кредитний продукт, вказуєте бажаний ліміт, термін укладання договору.
 3. Переходьте на анкету клієнта, заповнюєте всі її поля та надсилаєте запит на розгляд. Найчастіше рішення приймається відразу, чекати доведеться не більше кількох хвилин.
 4. У разі схвалення ви укладаєте договір і отримуєте гроші або картку.

Якщо ви оформляєте позику у мікрофінансовій організації, гроші переведуть безпосередньо на вашу банківську картку. Її реквізити слід зазначити при оформленні.

Дебетові картки більшість банків доставляють прямо до будинку позичальнику. Якщо ви оформили кредит або кредитну картку, потрібно буде відвідати офіс для підписання договору.

Зверніть увагу, портал Кредит24 не є фінансовою організацією, не надає кредитів та карток. Ми відбираємо найкращі пропозиції банків та МФО України та розміщуємо на сайті. Після того стежимо за актуальністю інформації, регулярно оновлюємо тарифи, додаємо на майданчик нові цікаві пропозиції.

Часто задавані питання
Як отримати кредит?
На сайті Кредит24 вибираєте вкладку кредит, переходите та оформляєте. Питання будуть пишіть на електронну пошту info@credit24.net.ua
А який відсоток?
Відсоток різний. На нашому сайті представлено більше 30 фін.організацій, перейдіть до рубрик «кредитні картки», «позики онлайн», опис за відсотками в цих рубриках. А взагалі зазвичай позики до зарплати дають під 0,1-2 відсотки на день, а банки від 5 відсотків на місяць.
У вас позику чи кредит?
Сервіс спеціалізується на наданні безкоштовних послуг з підбору, порівняння, вибору найкращих умов онлайн-кредитування в Україні. На сайті є: позики, кредити, розстрочка тощо. (Подивіться за рубриками)
Яке має бути працевлаштування?
Ви можете бути офіційно працевлаштовані так і не офіційно. Довідку про доходи вимагають тільки тоді, коли ви берете велику суму готівкою. Наприклад: 200 000 грн., а якщо суми до 50 000 грн., то не важливо офіційно чи ні. Головне в анкеті вкажіть хв. 2-3 номери телефону друзів, колег, близьких.
Якщо я не віддаватиму кредит?
Краще оплачувати відсоток за кредитом завжди вчасно. Але якщо не виходить, то завжди можна зателефонувати в кол-центр банку або МФО і попередити, що зараз не можете оплатити. Всі ми люди ... Здебільшого кредитори йдуть на зустріч. Ну а найстрашніше, що з вами може статися, до вас приїдуть колектори. Борги треба віддавати вчасно, бо більше не дадуть.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar July 14, 2021 12:16

Blogger Blogger

Термінові позики без відмови цілодобово

На поточний момент часу існує достатня кількість мікрофінансових організацій, в яких абсолютно будь-який бажаючий може отримати мікропозику у будь-який час доби і будь-який день тижня. Для цього достатньо всього лише зайти на офіційний сайт однієї з МФО 24.Умови позики в МФО 24

Головною відмінною рисою таких МФО є те, що заявки на надання грошових коштів в борг там розглядаються не співробітниками, а спеціальними програмами в автоматичному режимі. Відповідно, рішення про надання грошових коштів в борг або ж про відмову в їх наданні доводиться до відома займає особи практично моментально. Що є дуже зручним.

Іншим їх важливою перевагою є те, що грошові кошти переводяться на картку, яка вже є у займає особи. Тобто позичальнику не доводиться чекати оформлення карти для отримання грошових коштів. Причому, це дуже вигідно як для займає особи, так і для мікрофінансової організації.

Також не можна не відзначити і такий їх плюс, як миттєве зарахування грошових коштів на банківську карту клієнта. Тобто завдяки таким МФО, у нього є можливість здійснювати різного роду платежі максимально оперативно.


Термінова мікропозика - економія Вашого часу

В сучасних непростих економічних умовах, в яких на даний момент знаходиться Україна, наша компанія прагне допомогти людям всілякими способами. З огляду на цей стан справ, ми пропонуємо жителям країни мікрокредити, які можуть відразу оформити всі бажаючі громадяни України, якщо підходять під умови видачі грошей:


 • мають українське громадянство;
 • зареєстровані в регіоні отримання кредиту (реєстрація - постійна);
 • потрапляють у вікову категорію 18-65 років;
 • мають постійний дохід (офіційний / неофіційний);
 • якщо мова йде про жінку в декреті, їй потрібно мати виплати від підприємства або держави.

Для кожного з нас дуже важливо, щоб у важку хвилину була підтримка не тільки рідних і близьких, а й стабільний фінансовий стан. Домогтися цього не так вже й просто. У випадках затримки заробітних плат, наприклад, дуже складно почуватися фінансово незалежним. Ми розраховуємо бюджет, плануємо витрати на майбутнє, а коли кошти вчасно не надходять до нас, відразу виникають проблеми і незручності. Щоб не думати, як бути в подібних ситуаціях і не просити в борг у родичів або друзів, пропонуємо послуги нашої компанії, де Ви швидко, без зайвих документів і черг зможете взяти терміновий кредит на суму від 500 до 15 000 грн.


З документів потрібно тільки скан або ж фото посвідчення особи громадянина Росії. Ну і, само собою зрозуміло, що необхідно буде заповнити невелику анкету. У ній вказуються число, місяць, рік народження, прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, розмір заробітної плати, а також контактні дані. Анкета одночасно виступає в якості заяви на отримання кредиту.Щоб уникнути штрафів або пені, просто слідкуйте за графіком погашення позики та при необхідності змінити його, зв’яжіться із представником компанії. Визначитися із тим, які саме умови кредитування обрати та скільки грошей ви повинні будете нам повернути аби повністю погасити кредит, просто скористайтеся калькулятором позик, що знаходиться зверху цієї сторінки або на головній сторінці сайту.

Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

Calendar May 6, 2021 12:22

Blogger Blogger

Всі кредити онлайн ✔️ Нові та маловідомі кредити 2022 ᐈ гроші на карту ᐈ Рейтинг МФО

У світі глобальної урбанізації, божевільних ритмів і нескінченних справ дуже важливо відчувати себе захищеним, знати, що в будь-якій критичній ситуації, особливо фінансової, можна знайти допомогу. Потрапивши в неприємну грошову ситуацію завжди можна знайти вихід – моментальний займ на карту через інтернет отримати легко. Зараз цей вид кредитування набирає обертів і стає дуже затребуваним серед населення різного віку.

Компаній, готових надати вам позику стає все і більше. Розібратися в їх пропозиціях все складніше. З цього ми створили рейтинг кредитів онлайн. В нього потрапили як нові кредити, так и старі, перевірені часом. Зараз докладніше про нього розповімо.

Самі нові МФО в Україні:

Всі МФО України: що таке МФО і як отримати користь від нього

МФО це мікрофінансових організація, або МКО – мікрокредітной організація, – це фінансова установа, яка видає позикові кошти в невеликому розмірі на нетривалий термін під певний відсоток.

Іншими словами це кредитна компанія, яка допомагає отримати швидкі позики для тих, кому відмовив банк. МФО видають всі кредити з поганою кредитною історією, простроченням, без довідки про доходи і без перевірок.


На даній сторінці ви зможете знайти все МФО України. Тут представлений рейтинг кредитних організацій в послідовності: зверху самі перевірені з високим відсотком схвалення. До низу йдуть ті компанії, де отримати онлайн кредит складніше. У списку тільки самі провереннние і надійні фірми. Як нові МФО України, так і довгожителі.


На Заході така система кредитування працює вже тривалий час і знайшла свій відгук серед людей. Отримати гроші дуже просто, є багато способів погашення. З такою послугою легко відчувати себе в безпеці, щоб не сталося. Доробити ремонт, з’їздити у відпустку, купити вийшла з ладу побутову техніку або пройти необхідні незаплановані медичні обстеження стало можливим завдяки моментальним позиками.


Список кредитів онлайн: як користуватися нашим рейтингом

Щоб отримати кредит на карту в МФО потрібно мати тільки паспорт, 20 хвилин вільного часу і доступ в Інтернет. Спрощену схему кредитування практикують мікрофінансові організації, список онлайн позик можна знайти у нас. Більше не потрібно збирати документи, витрачати свій час в черзі до кредитного інспектора і в нестерпному чеканні чекати відповіді з надання позики.


Наш список кредитів онлайн постійно доповнюється і актуалізується. Ми беремо інформацію про ставки на офіційних сайтах, а дані про схвалення і легкості отримання ми читаємо у відгуках на форумах.


Позика на карту через інтернет надається в сумі від 200 до 15 000 гривень. Період надання кредиту від 3 днів до 90. Необхідний вік позичальника мінімум 18 рік. Процентна ставка по позиці буде залежати від індивідуальних умов кредиту. Але з упевненістю можна говорити про те, що вона буде значно вище, ніж у банку. Це пов’язано з підвищеним ризиком для організацій в разі невиплати. Моментальні позики надаються з мінімальним набором документів, тому в процентну ставку закладені всі можливі ризики.

Вигідні переваги кредитування в МФО України:

Можливість дистанційного отримання і погашення кредиту.

 • Всі кредити онлайн в списку пропонують миттєве зарахування грошей на карту.
 • Можливість без комісій розплачуватися за безготівковим методом.
 • Можливість знімати готівку в банкоматах по всьому світу.
 • При відсутності карти, компанія виготовить її для вас в найкоротші терміни.
 • Майже всі мікрозайми в рейтингу маюсь можливість пролонгації договору.

Як змінити рейтинг кредитів

Якщо ви стикалися в житті з поганою роботою МКО, або ж навпаки хочете похвалити якийсь новий мікрозайм – ми вам допоможемо. На сайті gdecredit.com.ua кожен охочий може залишити відгук про конкретнукомпанію мікрозаймів. Адміністратор перегляне його і якщо немає порушень або зауважень – опублікує. Таким чином кожен громадянин може вплинути на рейтинг кредитів України.

Нові кредити онлайн в Україні

Ми також пропонуємо ознайомитися з новими МФО нашої країни. Список постійно оновлюється. У нього додаються нові кредити онлайн. Ви зможете знайти найсвіжіші компанії, які з’явилися в 2021 році і подати заявку саме в них.


Найновіші мікрозайми України в нашому рейтингу ще не обросли базою контактів. З цього отримати мікрозайм в таких МФО буде легше. Ми рекомендуємо нові мікрозайми 2021 року для ознайомлення всім позичальникам. Витратьте 10-5 хвилин і можливо ви знайдете по справжньому гарну компанію.

Якщо ви хотіли знайти якісь маловідомі мікропозики України і не знайшли їх на цьому сайті – можете написати нам в фейсбук або на пошту і висловити свою скаргу або побажання до роботи. Ми завжди раді будь-яким відгукам, навіть якщо вони не позитивні.

Чому варто брати позики в нових МФО

Люди в останню чергу звертаються в організації, які тільки відкрилися або про які вони вперше чують. Це зрозуміло, всі ми хочемо вберегти себе від зайвих проблем, та й брати гроші невідомо у кого бажання ніякого немає.


Однак нові МФО, як правило, пропонують самі лояльні і конкурентні на ринку позик умови. Їх головна мета – це набір клієнтської бази. Такі компанії готові давати гроші в цей час практично всім бажаючим. Нехай перші суми будуть і невеликими, але зате без всіх перевірок, від вас тільки потрібно достовірна інформація в заявці на кредит.

Повторний займ як і у всіх інших конторах вам дозволять оформити вже на набагато більшу суму, і, можливо, під більш низький відсоток. Адже ви будете перевіреним позичальником.

Таким чином, оформляючи позики в нових МФО ви отримуєте наступні переваги:

 • отримуєте перший займ без відмови;
 • стаєте перевіреним клієнтом цього МФО при погашенні першого кредиту;
 • покращуєте свою кредитну історію;
 • вирішуєте свої фінансові проблеми.

Нові мікрофінансові організації в Україні з’являються із завидною регулярністю. І незважаючи на кризу, в 2020 році все ж з’явилося кілька нових компаній. Наш список постійно актуалізується і нові кредити онлайн на карту ми додаємо в список постійно. Слідкуйте за нашим рейтингом і не забуваєте користуватися фільтрами для сортування мікрокредитів за параметрами: безвідсоткові позики, кредит готівкою, нові. Виберіть зі списку і заповніть заявку.

 • маловідомі кредити онлайн
 • маловідомі мфо україни
  • невідомі кредити онлайн
  • маловідомі мфо
  • невідомі мфо україни
  • маловідомі мфо 2021
  • невідомі мфо
  • маловідомі мікрозайми
  • неизвестные мфо
  • маловідомі кредити
  • популярні кредити онлайн
  • маніфорю
  • нові мфо без відмов
  • нові мфо
  • перекредитування мікрозаймів з поганою кредитною історією
  • нові мфо україни 2021
  • неизвестные мфо украина
  • selficredit
  • мікрозайми без відмов
  • кредити на перекредитування мікрозаймів на картку
  • новые мфо 2021 украина
  • новий кредит онлайн
  • всі мфо україни
  • новые мфо украина 2021
  • нові кредитні компанії онлайн
  • нові мікропозики
  • перекредитування з поганою кредитною історією
  • mfo24
  • неизвестные мфо без отказа украина
  • нові компанії мікрозаймів
  • мфо україни 24/7
  • creditnice
  • кредити на перекредитування мікрозаймів
  • онлайн позика боржникам нові мфо 2021
  • кредит онлайн без електронної пошти
  • кредит з дуже поганою кредитною історією та простроченням 2020
  • кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією
  • мфо нові
  • credithub
  • перекредитування мікрозаймів онлайн
  • онлайн позика боржникам нові мфо 2019
  • нові мікрозайми в україні
  • перекредитування мікропозик
  • ізікеш grohi
  • мфо украини
  • займ на электронный кошелек без карты
  • всі мфо україни список
  • новые мфо 2021
  • нови онлайн кредити
  • займы онлайн 5000 срочно на карту
  • Мікрокредити онлайн в Україні  

  Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

  Calendar April 10, 2021 13:25

  Blogger Blogger

  Подобрать онлайн кредит на выгодных условиях

  Если говорим о кредите в МФО то рекомендую подобрать кредит в новой МФО. Из-за высокой конкуреецию среди МФО новые мфо предлагают очень выгодные условия: кредит под 0%, кредиты с кэшбек, деньги за приглашение друзей, акции платы меньше чем взял. Актуальная информация об онлайн кредиты можно найти на mfo24.info

  Якщо говоримо про кредит в МФО то рекомендую підібрати кредит у новій МФО. Через високу конкуреецію серед МФО нові мфо пропонують дуже вигідні умови: кредит під 0%, кредити з кешбеком, гроші за запрошення друзів, акції плати менше ніж взяв. Актуальна інформація про онлайн кредити можна знайти на mfo24.info

  www.mfo24.info - сайт с помощью которого каждый может подобрать онлайн кредит на выгодных условиях. Список микрофинансовых организации. Кредиты в МФО и их категории. В Украине работает более сотни микрофинансовых организаций, не все из них мы рекомендуем .. На сайте www.mfo24.info собраны проверенные кредитные компании, которые имеют лицензии и могут

  Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

  Calendar April 9, 2021 07:38

  Blogger Blogger

  Фінансові вітрини

  • http://extramoney365.net/zfmd 
  • mfo24.kreditfast.su
  • https://minizaim.com.ua/v/p65n
  • leokit.pp.ua
  • mfo24.kreditfast.su

  Replies 0 коментарі(в) Reply Reply

  Calendar April 2, 2021 15:23

  Blogger Blogger

  Помилки колекторів і як з ними боротися

  Дзвінки від колекторів з метою вимагання вже давно ні для кого не новина. Так було десять років тому, п'ять років тому і зараз. За великим рахунком, методи роботи телефонних колекторів не змінюються. Все той же шантаж, вимагання, погрози, образи. Однак, з недавніх пір колекторські агентства почали "співпрацювати" з нотаріусами та приватними виконавцями, яких в 2018 році надіслали на допомогу Державної Виконавчої Служби.


  Початок співпраці, безумовно, виявилося вигідним для колекторських компаній. Піонерами в цій галузі виявилися ФінФорс , які здійснили вельми значна кількість виконавчих написів і з ними звернулися до приватного виконавцю Дорошкевич, Що спричинило за собою масові арешти карткових і соціальних (спеціальних) рахунків. Також, виконавчі написи почали робити AlexCredit , звертаючись за "допомогою" все до того ж виконавцю, а пізніше і інші факторингові компанії і мікрофінансові організації підтягнули досвід ФінФорса, який, до слова сказати, виявився вельми не програшним.


  Раніше виконавчий напис здійснювали на банківські кредити, частіше на заставні, де безперечність кредиту була обгрунтована, рідше - на заборгованість по кредитних картах. Одним з таких банків був ПУМБ . Ігноруючи законодавство вони здійснювали виконавчі написи частіше через приватного нотаріуса Хара і потім передавали різним приватним виконавцям.


  Звичайно ж, за допомогою юриста, визнати виконавчий напис нотаріуса такий, що не підлягає виконанню не складно і відносно недорого, але це не зупиняє колекторські компанії, мікрофінансові організації і банки продовжувати здійснювати по суті незаконні виконавчі написи. "Знести" виконавчий напис в суді нескладно якраз з огляду на її умовної законності.


  Але якщо з написами все більш-менш зрозуміло на сьогоднішній день, і відомі шляхи вирішення даної проблеми, то деякі нововведення в законодавстві і нові законопроекти наводять на думку, що не все так прекрасно може для позичальників закінчиться. Легалізація колекторських агентств може привести до реальних проблем, які вже законними способами можуть створювати співробітники таких агентств. Хоч перелік заборон і обмежень позичальника може порадувати, однак особливо радіти тут нічому. Якщо факторингові компанії знайшли шляхи обходу закону в здійсненні виконавчого напису, тобто висока частка ймовірності, що закон про легалізацію колекторської діяльності вони теж під себе перекрутять і "оптимізують".


  Але, як то кажуть, поживемо побачимо. Подивимося, чи зможуть колектори перейти від дзвінків до якихось незаконних на сьогоднішній день, а пізніше - узаконеним, дій ...

  Replies 0 коментарі(в) Reply Reply